• Dobre nawyki żywieniowe dzieci – zaproszenie do udziału w akcji

• W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach, odbedzie się spotkanie z dietetykiem i pediatrą pod hasłem „Naucz dziecko dobrych nawyków żywieniowych. Obal mity i poznaj fakty o zdrowym jedzeniu.”

– Jakość pożywienia dzieci – szczególnie w najmłodszym wieku –  leży wyłącznie w rękach rodziców to ich chcemy edukować i uwrażliwiać – tłumaczy Helena Nikoniuk.

Zapraszamy rodziców małych dzieci.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr. telefonu +48 791 751 721.

• Plebiscyt Edukacyjny 2023

• Nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023.

Ponadto nominację otrzymał pracujący w przedszkolu nauczyciel: Aleksandra Ważny.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel